آموزش تجارت اینترنتی ۱

---------------------------------------------------------------------------

 

 این سید یک سیدی کسب درآمد به روشهای جدید است قصد دارم شما را با دنیای تجارت الکترونیک و روش های به دست آوردن پول واقعی از این جعبه جادویی قرن آشنا کنم .

 همانطوری که میدانید دنیای امروزی دنیای تبلیغات و بازاریابی است . شرکت ها و فروشگاههای بزرگ ، کارخانجات ، مغازه ها و حتی امروزه سایتها هم برای خود تبلیغ میکنند . بعضی ها در سطحی وسیع و بعضی ها در حد تبلیغات معمولی .

 روشی که اکثر سایتها یا شرکت ها امروزه پیش گرفته اند روش تبلیغات از طریق اینترنت است . کاری که ما میخواهیم آنرا به شما آموزش دهیم در حقیقت دیدن تبلیغات و بازاریابی برای این سایتها و شرکتهاست .

 و اما چرا باید یک سایتی مثلاً به ازای دیدن تبلیغات به ما سود بدهد ؟

 جواب اینجاست که این سایتها یا شرکتها خودشان با سایتهای دیگری قرارداد میبندند که مثلاً به ازای دیدن فلان سایت و فرستادن یک بازدید کننده و یا مشتری به شما پول پرداخت میکنیم .

 این در حقیقت به نفع هر دو طرف است . چرا که شما با دیدن آن سایت و یا عضو شدن و سرمایه گذاری در آن سایت به نوعی به پیشبرد اهداف سایت کمک خواهید کرد . در قبال این کار شما سایت هم سودی را به عنوان دستمزد به شما پرداخت خواهد کرد و اینگونه است که تجارت الکترونیکی شکل میگیرد . به طوری که امروزه عده زیادی از سراسر دنیا به این روش روی آورده اند .  

 سوال : پولی که از این سایتها به دست میاوریم به کجا منتقل میشود و چگونه قابل تبدیل به پول نقد خواهد بود ؟

 جواب : برای اینکار باید یک حساب بانکی اینترنتی مجانی برای خود بسازید . حساب بانکی که در ایران اعتبار بالایی دارد و بسیار هم محبوب است حساب اینترنتی ایگولد میباشد .

برای آشنایی با سایت ایگولد و ثبت نام در این بانک اینترنتی به قسمت آموزش سیدی مراجعه نمائید در این سی دی ما به کمک شما دوستان سعی میکنیم هر روش را معرفی کنیم و چند سایت نمونه را هم در هر زمینه مثال بزنیم

  1 – درآمد به روش سرمایه گذاری در سایتهای سرمایه گذاری

  2 – درآمد به روش سورف در سایتهای سورف

  3 – درآمد به ازای بازاریابی و معرفی اعضا به سایت

  4 – درآمد به ازای کلیک کردن و خواندن ایمیلها

  روشهای شماره 1 و 2 به دلیل ریسک پذیری بالایی که دارند زیاد به معرفی آنها نمیپردازم و شما میتوانید با اینگونه سایتها در وبسایتهای مختلف آشنا شوید

  روش شماره 3 به دلیل اینکه این روش در ایران ممنوع اعلام شده است معرفی نخواهد شد ( روش هرمی مانند گل کوئیست )

 

 بنابراین در این مطلب بیشتر به روش شماره 4 میپردازم و کسانی که تمایل به روشهای دیگر ذکر شده را دارند میتوانند با خواندن مطالب سایتها و یا وبلاگهای مختلف کسب اطلاعات نمایند

 

 

آموزش :

 

ایگولد چیست؟‌  

ایگولد یک سیستم اعتباری و یک بانک اینترنتی است که جهت افتتاح حساب در آن نیازی به داشتن اعتبار نیست. مبالغی که در حساب ایگولد واریز میشود ، به صورت وزنی و بر اساس قیمت فلزات ( طلا )‌ قابل محاسبه است . مثلا اگر هر اونس  طلا 450 دلار باشد و شما بخواهید 450 دلار به حساب خود واریز نمائید در حقیقت یک اونس طلا در حساب شما وجود دارد. حال اگر قیمت طلا تغییر نماید اعتبار شما نیز تغییر میکند.

 وجه ایی که در حساب ایگولد شما موجود است , پول الکترونیکی نامیده میشود و تبدیل پول الکترونیکی به پول فیزیکی در این سیستم به راحتی ممکن است.

 تاریخچه شرکت ایگولد

 شرکت ذخیره نقره و طلا ( G & GS ) در سال 1996 به صورت سیستم پرداخت ایگلد بنیان نهاده شده و تا سال 1999 بخشهای مختلف آن جهت پرداخت و مبادلات تجاری مختلف توسعه پیدا کرد. در ژانویه 2000 جهت کاهش ریسک مالی شرکت Nevis.wl با مسئولیت محدود ایجاد گردید. در حال حاضر اکثر کشورها  ( G & GS ) را به رسمیت شناخته و تبادل مالی آن را پذیرفته اند. مدیریت سایت بر عهده دکتر داگلاس جکسون که یک متخصص فیزیک در زمینه پرتونگاری غدد داخلی است میباشد. وی از سال 86 تا 92 در بخش پزشکی ارتش آمریکا به کار مشغول بوده است . در سال 1995 بر پایه مطالعات به خصوص در زمینه های مالی و اعتباری سیستم پرداختهای ایگلود را بنیان نهاد و در نوامبر 1996 به صورت Online  افتتاح کرد. برای چه از حساب ایگولد استفاده کنیم؟  

امروزه استفاده از کارتهای اعتباری بین المللی و به تبع آن تجارت الکترونیک در ایران با مشکلات متعددی مواجه است. به منظور تسهیل تبادلات مالی در اینترنت از یک سیستم اعتباری جهانی به نام ( e-gold ) استفاده میشود.
در واقع شما برای فعالیت مالی در اینترنت نیاز به یک حساب اینترنتی دارید.با مراجعه به سایت e-gold
میتوانید یک حساب اینترنتی به صورت کاملا مجانی برای خود ایجاد نمائید . این حساب برای دریافتها و پرداختهای مالی شما در مراحل بعد مورد استفاده قرارخواهد.  

 

اکثر سایتهای اینترنتی به خصوص سایتهای مالی و تبلیغاتی دنیا ایگولد را می پذیرند و شما به راحتی می توانید تبادلات مالی خود را از طریق ایگولد انجام دهید.   

 

 نحوه واریز پول به حساب ایگولد چگونه است؟  

معمولا از دو طریق امکان پذیر است :

   1-    انتقال پول از یک حساب به حساب دیگر که درکمتر از چند ثانیه صورت می گیرد.

   2-    استفاده از سایتهای واسطه (Exchange) و بانکها با استفاده از حساب ارزی . در روش اول شما وجه موردنظر را از اشخاصی که وجه e-gold در حسابشان موجود دارند می خرید به این صورت که با این اشخاص (فروشنده های ایگولد) تماس می گیرید و در ازای مثلا دلاری 890 تومان از آنها دلار ایگولد می خرید و این اشخاص با استفاده از امکان Spend در منوی e-gold انتقال وجه را از حساب خودشان به حساب شما میسر می سازند. و در روش دوم که مناسب برای اشخاصی است که با مبالغ بالا کار میکنند , شخص با مراجعه به بانک موردنظر و افتتاح حساب ارزی مقداری دلار برای خرید اعتبار ایگولد به شرکتهای Exchange پرداخت میکنند و شرکت موردنظر با کسر مقداری کارمزد معادل دلاری e-gold را به حساب شخص واریز میکند  نحوه خارج کردن پول از حساب ایگولد چگونه است؟  

 می توانیم کلیه در آمد ها را توسط یک چک از e-gold دریافت کنیم و یا با داشتن حساب ارزی در یکی از بانکهای ملی یا رفاه یا تجارت آنرا دریافت کنیم و یا اینکه موجودی خود را به ازای مثلا هر دلار 850 تومان به حساب کسانی که در ایران هستند و خریدار آن هستند بفروشیم . دریافت وجه ازطریق این سایت و انتقال آن به ایران به راحتی ممکن است.   برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت https://www.e-gold.com مراجعه کنید

  چگونگی ثبت نام در سایت ایگولد

 

 برای عضویت در ایگولد درآینده توضیح خواهم دادتا چگونه وارد سایت صفحه ثبت نام ایگولد شوید و ثبت نام نمایید

ساخت ایمیل در یاهو 

 

 برای ساختن ایمیل در سایت یاهو ابتدا از طریق لینک زیر وارد سایت شویدwww.mail.yahoo.comسپس برای خود یک ایمیل درست کنید . آموزش ساخت ایمیل را نیز به بعد موکول می کنم .

   سرمایه گذاری چیست ؟

 

 سرمایه گذاری یا Hyip در حقیقت مخفف کلمه High yield investment program میباشد که به معنی برنامه های سرمایه گذاری با بازده بالا است .در این برنامه ها و یا سایتها شما با سرمایه گذاری که میکنید سود روزانه ، ماهانه و یا سالانه بسته به نوع سرمایه گذاری سایت دریافت خواهید کرد . اکثر این نوع برنامه ها با حساب ایگولد هم کار میکنند و شما به راحتی میتوانید با ریختن پول ایگولدتان در سایت ( deposit ) از سود آن برخوردار شوید .این سایت ها برای برداشت سود و یا اصل سرمایه به دو صورت عمل میکنند . بعضی از سایتها سود سرمایه شما را به صورت اتوماتیک به حساب ایگولد شما منتقل میکنند و در بعضی از آنها شما باید خودتان سود را درخواست بدهید تا بعد از مدت زمان مشخصی به حساب شما واریز شود . برای درخواست سود و یا اصل سرمایه خود در اینگونه سایتها معمولاً گزینه ای به نام Withdraw وجود دارد که شما باید به این قسمت مراجعه کنید .در سایتهای سرمایه گذاری سایتهای کلاه بردار و متلقبی هم هستند که از اعتماد مردم سو استفاده میکنند .

  در کل اینگونه سایتها همه شان اگر نگوئیم 100 درصد 60 درصد ریسک دارند و هیچ تظمینی در اینگونه سایتها وجود ندارد

 در اینگونه سایتها باید با فکر عمل نمود و همچنین در حدی که ریسک پذیری آنرا داشت باید در آنها سرمایه گذاری کرد

 مثلاً سایتی که روزانه بابت سرمایه گذاری شما به شما بالای 5 درصد سود میدهد نمیتواند مطمئن باشد و ممکن است هر لحظه بسته شود .

 یا مثلاً سایتی که در نگاه اول معلوم است که روی آن کار نشده و مثلاً از نظر گرافیک سایت و یا سیستم های برنامه نویسی و .... فاقد اعتبار لازم است و فقط میخواهد برای مدت محدودی فعالیت کند ، ریسک بسیار بالایی دارد .

 با این حال کسانی که تمایل به سرمایه گذاری دارند باید ریسک اینگونه سایتها را هم قبول کنند چرا که تضمینی در هیچ یک از این قبیل سایتها نیست .

 کوری رادل میلیاردر اینترنتی میگوید : کسی که در دنیای مجازی اینترنت هوشمندانه فعالیت میکند درآمد بسیار بیشتری دارد نسبت به کسی که به سختی در دنیای حقیقی کار میکند .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

/ 0 نظر / 15 بازدید